Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Многопозиционный стул из алюминия, тестилена и полипропилена. Спинка с механизмом плавного наклона и регулируемая подставка для ног. Составленный
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 73 см |
| Высота сидения | 50 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Спинка: Поліуретанова піна, Текстилен (поліестер, ПВХ)Текстилен - це |
| Мотузка | 100% поліестер |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 65 см, Висота: 117 см, Глибина: 92 см |
| Функція | Складане, Покроковий механізм нахилу спинки та підставки під ноги |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 6 400 ₴







