Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Бумажный шпагат и дерево сосны. 90х38 см, выс. 45 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Материал | Папір, Масив сосни, Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Висота: 45 см, Глибина: 38 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 43 см, довжина: 93 см, висота: 8 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Цвет | Натура |
- Цена: 6 398 ₴





