Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Сталь, Сидіння: Сталь, Підлокітник: Сталь, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Покриття Durasint Покриття Durasint - це 4-шарове порошкове покриття, яке захищає метал від зносу та іржі. Покриття робить метал водонепроникним та не потребуючим догляду. Також забезпечує не вигоряння кольору, та стійкість до подряпин. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 58 см, Висота: 82 см, Глибина: 60 см |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 6 398 ₴







