Письменный стол VANDBORG 60х120 цвет светлый дуб/черный Код/Артикул 3621018

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и металл. 60х120 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 60 см, Довжина: 120 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 126 см, довжина: 75 см, висота: 5 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Письмовий стіл |
| Цвет | Світлий дуб, Чорний |
- Цена: 6 398 ₴


