Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
2-местный набор садовой мебели. Столик: сталь и закаленное стекло. Диам. 60 см, выс. 70 см. Стулья: пластик с УФ-защитой. Можно складывать стопкой.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Тип | Стопка |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 63 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 66 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином.|Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Поліпропілен, Спинка: Поліпропілен, Сидіння: Поліпропілен, Підлокітник: Поліпропілен, ніжки: Поліпропілен|Каркас: Сталь, Столешня: Загартоване скло, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 60 см, Висота: 70 см|Ширина: 55 см, Висота: 80 см, Глибина: 58 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 63 см, довжина: 66 см, висота: 7 см |
| Форма | Круг |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 6 160 ₴







