Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Однодверный комод изготовлен их ХДФ (сертификат FSC) - древесно-волокнистой плиты высокой плотности и меламина - декоративного шпона со стойкой к царапинам поверхностью. Имеет 4 ящика с механизмом блокировки, что предотвращает возможность их легкого извлечения. 79х35 см, выс. 35 см.
| Габаритные размеры комода | |
|---|---|
| Вес | 32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 2 |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 79 см, Висота: 88 см, Глибина: 35 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 41 см, довжина: 93 см, висота: 10 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Навісні двері |
| Цвет | Белый |
| Шухляда | Лицьова сторона: МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF., Плита ДСП |
| включає | 1 двері, 1 полиця, 4 шухляди |
- Цена: 6 000 ₴

