Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Сталь и искусственное дерево. 120х35 см, выс. 43 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 43 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Количество мест | 2 |
| Материал | Каркас: Сталь, Сидіння: Штучне дерево (полістирол)Артвуд - це синтетичний матеріал, що не потребує догляду, структура якого подібна до натуральної деревини. Виготовлений з пластику, такого як полістирол, він є міцним і водонепроникним матеріалом. Артвуд м |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 220 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 120 см, Висота: 43 см, Глибина: 35 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 123 см, довжина: 38 см, висота: 11 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 5 918 ₴




