Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Бамбук. Сложно. 103х46 см, выс. 164 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Материал изготовления | |
| Фасады | бамбук |
| Корпус (каркас) | бамбук |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Материал | БамбукБамбук - це природній матеріал, схожий на дерево, водночас міцний та легкий. Свіжий бамбук зеленого кольору, але з часом стає жовтуватим. |
| Обработка | Матовий лак |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 103 см, Висота: 164 см, Глибина: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 39 см, довжина: 169 см, висота: 5 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Цвет | Натура |
- Цена: 5 918 ₴






