Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Цвет | Белый |
| Материал каркаса | сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | Фанера, Масив тополі |
| Материал | ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер, Масив берези, Масив тополі, Сталь |
| Обработка | Лакований |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 100 см, Висота: 50 см, Глибина: 34 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 37 см, довжина: 104 см, висота: 13 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 15 кг/м |
| включає | 2 полиці, Подушка декоративна |
| набивка | сидіння |
- Цена: 5 918 ₴




