Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Бархатная ткань и металл. 46х49 см. выс. 103 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Материал изготовления | |
| Основной обивочный материал | велюр |
| Основные | |
| Материал каркаса | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 76 |
| Глубина сиденья | 39 |
| Каркас | Сталь |
| Материал | ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Сталь|Сидіння: Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Спинка: Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, ніжка: ПП (поліпропілен), Сталь |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 47 см, Висота: 102 см, Глибина: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 50 см, довжина: 50 см, висота: 83 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Цвет | Сірий, Чорний |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 5 773 ₴







