Стул обеденный EJSING ткань беж/цвет натуральный дуб Код/Артикул 3640273

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с подлокотниками, которые обеспечивают дополнительную поддержку и комфорт. Кресло мягкое сиденье и изогнутую спинку из ткани бежевого цвета. Ножки из стали цвета дуба.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 63 |
| Высота сидения | 47 |
| Глубина сиденья | 47 |
| З підлокітниками | Да |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 55 см, Висота: 79 см, Глибина: 55 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 101 см, висота: 20 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 23 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 23 кг/м |
| Цвет | Бежевий, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 5 773 ₴






