Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с формованным сиденьем и фиксированной подушкой из ткани песочного цвета. Ножки из дерева дуба. Дерево покрыто лаком для увеличения срока службы.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 41 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Сталь |
| Материал | Повсть, ПП (поліпропілен), Поліестер, поліуретанова піна, Масив дуба, Сталь|Сидіння: ПП (поліпропілен), Поліестер, поліуретанова піна, Спинка: ПП (поліпропілен), Поліестер, поліуретанова піна, ніжка: Масив дуба |
| Обработка | Лакований |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 49 см, Висота: 82 см, Глибина: 57 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 45 см, довжина: 57 см, висота: 49 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Цвет | Піщаний, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 5 443 ₴







