Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Вес | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 135 см |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній тент | "дихаючий" поліестер |
| Кімнати | 1 |
| Особи | 4 |
| Підлога | поліестер водовідштовхуючий |
| Размер | Ширина: 228 см, Довжина: 228 см, Висота: 150 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 16 см, довжина: 90 см, висота: 16 см |
| Свойства | 1 вентиляційний отвір, Двошаровий, водонепроникні проклеєні шви |
| У комплекті | 11 кілків + 6 V-подібних кілків |
| водовідштовхуюче покриття | 2000 мм |
| захисне покриття | 100% поліестер |
| стійка | Штучне скло, Просочений нейлон |
- Цена: 5 363 ₴






