Антресоли JENSLEV 144x40см цвет дикий натуральный дуб Код/Артикул 3670447

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат. 144х50 см, выс. 40 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 32 кг |
| Двери | Плита ДСП |
| Кількість упаковок | 1 |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 144 см, Висота: 40 см, Глибина: 50 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 150 см, довжина: 51 см, висота: 10 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Навісні двері |
- Цена: 5 363 ₴



