Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Шезлонг из алюминия и текстилена. С регулируемым навесом от солнца. Сложный. 57х193 см, выс. 71 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Основные | |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Высота сидения | 30 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Покрытие | Текстилен (поліестер, ПВХ)Текстилен - це зносостійка тканина із покритої пластиком пряжі з поліестеру. З неї створюють кольорові вироби, які не потребують особливого догляду, швидко сохнуть та легко миються. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 57 см, Довжина: 193 см, Висота: 71 см |
| Функція | 5-позиційний, Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Піщаний |
- Цена: 4 950 ₴







