Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат. 144х50 см, выс. 40 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 32 кг |
| Двери | Плита ДСП |
| Кількість упаковок | 1 |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 144 см, Висота: 40 см, Глибина: 50 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 50 см, довжина: 149 см, висота: 9 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Навісні двері |
| включає | 3 дверцят |
- Цена: 4 950 ₴





