Столик-каталка GANGSTED 2 полки цвет теплый дуб/черный Код/Артикул 3690314

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и сталь. 56х40 см, выс. 69 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Материал изготовления | |
| Материал каркаса | сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | Сталь |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 56 см, Висота: 69 см, Глибина: 40 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 42 см, довжина: 60 см, висота: 10 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Цвет | Теплий дуб, Чорний |
| включає | 4 коліщатка |
- Цена: 4 948 ₴






