Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
МДФ. 42х32 см, выс. 65 см
| Габаритные размеры тумбы | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 42 см, Висота: 65 см, Глибина: 32 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 75 см, довжина: 36 см, висота: 9 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Тумба приліжкова |
| Цвет | Белый |
| Шухляда | Лицьова сторона: МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., дно: МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з |
| включає | 1 шухляда |
- Цена: 4 618 ₴




