Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
МДФ, древесина сосны и металл. Диам. 40 см, выс. 60 см
| Габаритные размеры тумбы | |
|---|---|
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Матовий лак |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 40 см, Висота: 60 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 72 см, висота: 8 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Тумба приліжкова |
| Цвет | Белый |
| включає | 1 шухляда, 1 полиця |
- Цена: 4 618 ₴


