Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Дерево. Крепится к стене. 160х90 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 8 кг |
| Каркас | Масив павловнії |
| Крепеж | Гвинти та заглушки не входять до комплекту |
| Материал | Масив павловнії |
| Обработка | Необроблений |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 160 см, Висота: 90 см, Глибина: 4 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 51 см, довжина: 169 см, висота: 7 см |
| Цвет | Натура |
- Цена: 4 538 ₴




