Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с сиденьем с обивкой и спинкой из бежевой ткани. Ножки из дерева. Дерево лакированное для повышения износостойкости
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Фанера, Масив сосни, Масив гевеї |
| Обработка | Прозорий лак |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 47 см, Висота: 100 см, Глибина: 60 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 101 см, висота: 32 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 4 453 ₴





