Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Вес | 5 кг |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Спинка: Текстилен (поліестер, ПВХ)Текстилен - це зносостійка тканина |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 57 см, Висота: 109 см, Глибина: 70 см |
| Функція | 6-позиційний, Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 4 125 ₴







