Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 67 см |
| Высота сидения | 46 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Поліпропілен, Сидіння: Поліпропілен, Підлокітник: Поліпропілен, ніжки: Ламінована плита, Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 58 см, Висота: 81 см, Глибина: 54 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 63 см, довжина: 59 см, висота: 67 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Темно-пісочний |
- Цена: 4 123 ₴







