Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры комода | |
|---|---|
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Можливість подовження | Да |
| Особливості шухляди | Повне витягуванняПовне витягування шухляд дозволяє отримати повний доступ до всієї шухляди для використання більшого простору. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 55 см, Висота: 55 см, Глибина: 30 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 65 см, висота: 12 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Цвет | Теплий дуб |
| Шухляда | Лицьова сторона: Плита ДСП, дно: МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Бокова сторона: Плита ДСП, Задня стінка: Плита ДСП |
| включає | 2 шухляди |
- Цена: 4 123 ₴







