Комплект постельного белья BIANA 180х200см песочный Код/Артикул 7337033

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Із простирадлами | Да |
| Барабанна сушка | Можна сушити при нормальній температурі (макс. 80 C) |
| Відбілювання | не відбілювати |
| Дизайн | З візерунком |
| Комплект | В комплект входить 1 підковдра, 2 наволочки та 1 простирадло |
| Материал | 100% бавовна |
| Машинная стирка | 60 C |
| Плотность ткани | 110 г/м . |
| Прасування | Можна прасувати на нормальній температурі (макс. 150 C) |
| Розмір наволочки | 2х50х70/75 см |
| Розмір простирадла | 240x260 см |
| Розмір підковдри | 180x200 см |
| Рівень якості | PLUS |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | OEKO-TEX STANDARD 100Цей продукт сертифікований за стандартом OEKO-TEX STANDARD 100. Це означає, що кожен компонент протестований незалежними інститутами OEKO-TEX та відповідає суворим обмеженням щодо вмісту шкідливих речовин. |
| Спосіб закриття - наволочка | Замок-блискавка |
| Спосіб закриття - підковдра | Замок-блискавка |
| Спосіб фарбування | Друк |
| Стирка | перевірте, чи закрили усі блискавки перед пранням, Виперіть перед використанням, Прати з подібними кольорами, перший раз прати окремо |
| Суха хімчистка та прання | Не піддавати хімчистці |
| Цвет | Піщаний |
| Щільність плетіння | 144Щільність плетіння показує кількість вертикальних та горизонтальних ниток на квадратний дюйм тканини. Чим вище цей показник, тим більш щільна тканина. |
- Цена: 4 123 ₴



