Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ткань и бамбук. Макс. погрузка: 110 кг. 90х34 см, выс. 45 см
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | бамбук |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | МДФ |
| Материал | Бамбук, ППУ, МДФ, Поліестер |
| Обработка | Прозорий лак |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Висота: 45 см, Глибина: 34 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 35 см, довжина: 92 см, висота: 11 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 18 кг/м |
| включає | 1 полиця |
| набивка | сидіння |
- Цена: 4 123 ₴







