Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | Бамбук |
| Материал | Бамбук, МДФ, Поліестер, поліуретанова піна |
| Обработка | Лакований |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Висота: 45 см, Глибина: 34 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 35 см, довжина: 92 см, висота: 11 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 18 кг/м |
| включає | 1 полиця |
| набивка | сидіння |
- Цена: 4 123 ₴







