Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул из белого массива сосны и МДФ. Стул покрыт лаком для увеличения срока службы
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина сиденья | 40 |
| З підлокітниками | Нет |
| Обработка | Лакований |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 41 см, Висота: 87 см, Глибина: 48 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 90 см, висота: 6 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском. |
| Спинка | Наповнення: Масив сосни |
- Цена: 3 793 ₴



