Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и спинкой из ткани бежевого цвета. Бежевые ножки из стали
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Сталь |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Сталь, Спинка: ППУ, Фанера, Сталь, ніжка: Сталь |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 54 см, Висота: 86 см, Глибина: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65 см, довжина: 96 см, висота: 48 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 20 кг/м |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 3 793 ₴







