Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Сталь и пластик. 55х40 см, выс. 72 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 6 кг |
| Каркас | Сталь |
| Колесики | ПП (поліпропілен) |
| Материал | ПП (поліпропілен), Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 55 см, Висота: 72 см, Глибина: 40 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 42 см, довжина: 68 см, висота: 10 см |
| включає | 2 полиці, 4 коліщатка |
- Цена: 3 793 ₴




