Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Бамбук и МДФ. 45х38 см, выс. 51 см
| Габаритные размеры тумбы | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Висота: 51 см, Глибина: 38 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 41 см, довжина: 50 см, висота: 8 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Цвет | Натура, Білий |
| Шухляда | Лицьова сторона: МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., дно: МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з |
| включає | 1 шухляда |
- Цена: 3 793 ₴


