Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Черный многопозиционный стул с сиденьем и спинкой из текстиля и алюминиевой основой с порошковым покрытием. Спинка наклоняется в 7 положений. Текстилен – легкий материал, быстро сохнущий и легко чистящийся. Алюминий – легкий и прочный материал, не ржавеющий. Стул можно сложить для удобной переноски и хранения.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Спинка: Текстилен (поліестер, ПВХ)Текстилен - це зносостійка тканина |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 55 см, Висота: 106 см, Глибина: 68 см |
| Функція | 7-позиційний, Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 3 713 ₴







