Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 7 кг |
| Основные | |
| Цвет | Хром |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Каркас | Сталь |
| Материал | Сидіння: Сталь, ніжка: Сталь|Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 36 см, Довжина: 46 см, Висота: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 47 см, довжина: 49 см, висота: 38 см |
| включає | 1 полиця |
- Цена: 3 713 ₴





