Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Сталь. 4 выдвижных корзины-ящики. 49х55 см, выс. 69 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 5 кг |
| Ножки | ПП (поліпропілен), Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 49 см, Висота: 69 см, Глибина: 55 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 70 см, висота: 20 см |
| Шухляда | Лицьова сторона: Сталь, дно: Сталь, Бокова сторона: Сталь, Задня стінка: Сталь |
- Цена: 3 713 ₴





