Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и спинкой из классической ткани бежевого цвета. Стул имеет белый съемный плюшевый чехол, чтобы вы могли легко изменить внешний вид кресла. Ножки из стали цвета дуба.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| З підлокітниками | Нет |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Нержавіюча сталь |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Висота: 89 см, Глибина: 54 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 62 см, довжина: 45 см, висота: 65 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Цвет | Лляний, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 3 628 ₴







