Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат. 97х50 см, выс. 41 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 19 кг |
| Двери | МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF., Плита ДСП |
| Кількість упаковок | 1 |
| Рейка для вішалок | ПП (поліпропілен) |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 97 см, Висота: 41 см, Глибина: 50 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 53 см, довжина: 109 см, висота: 7 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Навісні двері |
- Цена: 3 548 ₴




