Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Полиэстер. Два слоя прозрачных и затемняющих полосок позволяют регулировать свет в комнате. Со шнурком-цепочкой. 80x180 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Барабанна сушка | Не можна сушити |
| Верхня рейка висота | 3 см |
| Верхня рейка глибина | 4, 40 см |
| Вид | Ланцюжок |
| Вид дії | Двосторонній |
| Відбілювання | не відбілювати |
| Гвинти Та Дюбеля | не входить до комплекту |
| Діапазон затискних кронштейнів | 13-26 мм |
| Канал | 17 мм |
| Крепеж | Гвинти та заглушки не входять до комплекту |
| Кількість гвинтів для монтування (не входить в набір) | 6 |
| Машинная стирка | Нет |
| Нижня рейка | Металева рейка, білий |
| Отделка | Не можливе вкорочення |
| Плотность ткани | 100 г/м . |
| Прасування | Не прасувати |
| Размер | Ширина: 80 см, Висота: 180 см |
| Размер крючка | 4, 0x40 мм |
| Розмір з кронштейнами | Да |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Спосіб фарбування | Фарбований |
| Стирка | Чистити за допомогою щітки для жалюзі |
| Суха хімчистка та прання | Не піддавати хімчистці |
| Характеристика | Дрібна сіткаДрібна сітка це легкий текстиль, виготовлений шляхом переплетення тонких ниток разом для створення щільної сітки., З кронштейном для установки на стіні та стеліНастінні та настельні кронштейни монтуються за допомогою саморізів на стіну, стелю, |
| Ширина ткани | 76 см |
- Цена: 3 463 ₴




