Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Раскладной стол с белой столешницей из защищенного от ультрафиолетового излучения пластика. Основание и ножки из стали с порошковым покрытием. Стол можно при необходимости сложить и удобно хранить. 75х180 см, выс. 74 см
| Размеры стола в разложенном виде | |
|---|---|
| Вес | 13 кг |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 70 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Материал | Каркас: Сталь, Столешня: Поліетилен, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 75 см, Довжина: 180 см, Висота: 74 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76 см, довжина: 93 см, висота: 9 см |
| Форма | Прямоугольник |
| Функція | Складаний |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 3 300 ₴





