Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и спинкой из ткани песочного цвета. Ножки из стали цвета дуба
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| З підлокітниками | Нет |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 44 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 42 см, довжина: 62 см, висота: 66 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Піноматеріал: ПУ (поліуретан) |
| Цвет | Піщаний, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 3 298 ₴




