Стул обеденный JONSTRUP асфальт/цвет натуральный дуб Код/Артикул 3640239

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и спинкой из асфальтово-серой ткани. Ножки из стали цвета дуба
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 44 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 44 см, довжина: 53 см, висота: 88 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Цвет | Асфальт, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 3 298 ₴






