Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Песочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота опоры | 110-210 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Колір ніжки | Чорний |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Покрытие | 100% поліестер |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 130 см, Довжина: 181 см, Висота: 210 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 181 см, довжина: 9 см, висота: 7 см |
| Ручка(и) | Поліпропілен |
| Свойства | регульована висота, Підходить для балкону, Функція нахилу, УФ-захист |
| Спицы | Сталь |
| Спроможність не пропускати УФ-випромінення | 98 % |
| Форма | квадратний |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Чехол | 100% поліестер |
| включає | Тримач для парасолі для балконної рейки, Сумка для зберігання |
| ніжка | Сталь |
- Цена: 3 133 ₴







