Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Темно-серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 67 см |
| Высота сидения | 46 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Поліпропілен, Спинка: Поліпропілен, Сидіння: Поліпропілен, Підлокітник: Поліпропілен, ніжки: Поліпропілен |
| Накладка на ніжку | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 52 см, Висота: 81 см, Глибина: 54 см |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 3 133 ₴







