Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Сталь. 120х50 см, выс. 165 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Основные | |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | |
| Фасады | сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | Сталь |
| Материал | Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 120 см, Висота: 165 см, Глибина: 50 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 53 см, довжина: 124 см, висота: 5 см |
| Стирка | Плями можна чистити водою |
- Цена: 3 133 ₴



