Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стул для кемпинга из стали, полиэстера и лакированного FSC хардвуда. С ручкой для легкой переноски. Сложный.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 58 см |
| Высота сидения | 43 |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: 100% поліестер, Сидіння: 100% поліестер, Підлокітник: Деревина бука, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Лакований, Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 59 см, Висота: 87 см, Глибина: 65 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Функція | Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| включає | Ручка |
- Цена: 3 133 ₴







