Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Вес | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній тент | "дихаюча" поліестерова сітка |
| Кімнати | 1 |
| Особи | 2 |
| Підлога | поліестер водовідштовхуючий |
| Размер | Ширина: 160 см, Довжина: 270 см, Висота: 115 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 13 см, довжина: 59 см, висота: 13 см |
| Свойства | 2 вентиляційні отвори, Двошаровий, водонепроникні проклеєні шви |
| У комплекті | 18 кілків |
| Цвет | Зелений, Сірий |
| водовідштовхуюче покриття | 1500 мм |
| захисне покриття | 100% поліестер |
| стійка | Штучне скло |
- Цена: 3 053 ₴




