Стул обеденный JONSTRUP коричневый/цвет темный дуб Код/Артикул 3670491

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и спинкой из ткани цвета карри. Ножки из стали под цвет темного дуба.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Фанера |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 63 см, висота: 63 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Текстиль | Поліестер |
| Цвет | Карі, Темний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 2 968 ₴






