Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с сиденьем из плетеного бумажного шпагата. Черная стальная основа с изогнутой спинкой.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Высота сидения | 46 |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Материал | ПП (поліпропілен), Папір, Сталь|Сидіння: Папір, Сталь, Спинка: Сталь, Підлокітник: Сталь, ніжка: Сталь |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 51 см, Висота: 76 см, Глибина: 53 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 68 см, довжина: 82 см, висота: 53 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Папір |
- Цена: 2 888 ₴







