Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Сталь. 45х45 см, выс. 69 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 4 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Ножки | ПП (поліпропілен), Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 42 см, Висота: 69 см, Глибина: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 48 см, довжина: 70 см, висота: 20 см |
| Шухляда | Лицьова сторона: Сталь, дно: Сталь, Бокова сторона: Сталь, Задня стінка: Сталь |
- Цена: 2 888 ₴






