Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Шезлонг из стали и полиэстера. 4-позиционный, складной. 60х189 см, выс. 84 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Высота сидения | 30 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Мотузка | 100% поліестер |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 60 см, Довжина: 189 см, Висота: 84 см |
| Функція | 4-позиційний, Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 2 723 ₴







