Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Раскладной стул с сиденьем и спинкой из текстиля песочного цвета и алюминиевой основой с порошковым покрытием. Спинка наклоняется в 5 положений. Текстилен – это материал, который быстро сохнет и легко чистится. Алюминий – легкий и прочный материал, не ржавеющий. Стул можно сложить для удобной переноски и хранения.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| Высота сидения | 45 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Сталь, Спинка: Текстилен (поліестер, ПВХ)Текстилен - це зносостійка т |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 58 см, Висота: 111 см, Глибина: 73 см |
| Функція | 5-позиційний, Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Піщаний |
- Цена: 2 723 ₴







